tuzcuoglu-nakliye-logo

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık Yıllardır nakliye sektöründe asansörlü taşımacılık yönteminden faydalanılmaktadır. Özellikle günümüzde giderek artan apartmanda yaşama veya yüksek girişli evlerde oturma çeşitliliği taşınma işlerini zorlaştırabilmektedir. Böyle durumlarda insanlar firmalardan sorunsuz bir nakliye işlemi beklemektedir. Eşyalarının güvenliği, taşınma işleminin aksamaması açısından en doğru yöntemler tercih edilmektedir. Bu açıdan da asansörlü taşımacılık sistemi en yerinde eylem olarak görülmektedir. Elbette taşımacılık sektöründe her zaman olduğu gibi doğru ve güvenilir firmalarla çalışmak gerekmektedir. İş gücünden veya paradan tasarruf etmek amaçlanırken pek çok sıkıntı ile karşılaşmak mümkündür. Bu nedenle firma seçerken sunduğu hizmetlere ve kalitesine de dikkat etmek gerekmektedir.
Firma belirlendikten sonra elbette nakliyat şirketleri de taşıma işleminin yapılacağı noktaya gelip gözlem yapacaktır. Binalar yükseldikçe etrafında asansörlere engel oluşturabilecek materyallerin çıkma ihtimali yüksektir. Diğer apartmanların balkon mesafeleri, yüksek iri ağaçlar, internet veya elektrik kabloları asansörün işlevini yerine getirmesine engel olabilir. Bu nedenle doğru bir firma bu tarz etkenlere de mutlaka dikkat edecektir. Taşınma işlemi sadece ev sahibi açısından önem arz etmemektedir. Elbette nakliyat firmaları da önem vermekte ve özen göstermektedir. Müşterinin memnuniyeti, kendi markasının geleceği, insan emeğine saygı duymak önemlidir.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat Günümüzde taşınma işleri nakliyat firmaları sayesinde daha pratik bir şekilde yapılmaktadır. Güvenilir firmalar ile daha hızlı, iş gücünden ve zamandan tasarruf edilerek farklı bir noktaya eşya taşımak daha kolaylaşmıştır. Asansörlü nakliyat ise böyle anlarda firmaların sıklıkla kullandığı yöntemlerden bir tanesidir. Asansörlü nakliyat, gerek görülen her noktada kullanılmaktadır. Apartmanların ilk katlarının dahi artık daha yüksek girişlerle yapılması bu sistemin kullanımını gerektirmektedir. Elbette kat sayısı arttıkça daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Nakliyat firmaları da ev sahipleri de karşılıklı olarak aynı şey istemektedirler. Ev ya da ofis taşıma olsun, planlanan zamanda ve şekilde, hiçbir eşya zarar görmeden taşıma işleminin geçekleştirilmesini. Böyle bir kolaylık ise herkesi memnun edecek etkenlerden bir tanesidir.
Asansörlü nakliyat elbette son yıllarda daha çok kullanılan bir yöntemdir. Yüksek katlı binalar artmış, şehirler kalabalıklaşmış, insanlar daha çok yer değiştirir hâle gelmiştir. Bir kişi ister ilke kez ister dördüncü kez ev taşısın yine de her seferinde eşyalarının sağlam bir şekilde taşınmasını istemektedir. Böyle durumlarda da asansörlerden faydalanan firmaları tercih etmektedirler. Firmalar bir eve gelmeden önce oda sayısına, taşınacak eşya sayısına göre bir plan yapmaktadır. Ona göre çalışacak eleman sayısı belirlemektedir. Ancak asansöre ihtiyaç duyulan bir anda bu durumlarda değişikliğe gidilecektir.

Asansörlü Ev Taşıma

Asansörlü taşıma nakliyat firmalarının sıklıkla kullandığı bir sistemdir. İhtiyaç duyulduğu anda araçlardaki asansör kabinleri gerekli yüksekliğe kadar çıkartılmaktadır. Bu kabinler raylı kızak denilen bir sistem sayesinde rahatlıkla 15-20 katlı binaların üst noktasına kadar ulaşabilmektedir. Kabinler evin en rahat ve en uygun penceresine, mümkün değilse balkonuna uzatılmaktadır. Böylelikle asansör sayesinde bina içerisine girmeden eşyalar kolay bir şekilde taşıma kamyonuna indirilip yerleştirilebilmektedir. Asansörlü ev taşıma son 20-30 yıldır ülkemizde teknolojinin de yardımı ile kullanılmaktadır. Özellikle ilk kez ev taşıyacak olan insanlar böyle durumlarda endişeli olabilmektedir. Eşyalarının güvenliği ve taşıma süresinin uzamaması önemlidir. Ne var ki bu sistem hem son derece güvenlidir hem de saatlerce sürecek bir işlemi sadece bir iki saate indirebilecek kadar da pratiktir.
Asansörler özellikle böyle durumlar için itina ile üretilen araçlardır. Dolayısı ile ev sahiplerinin hiçbir şekilde endişe etmesine gerek yoktur. Nakliyat firmasında çalışan insanların onlarca katı inip çıkması, eşyaları katlarca taşıması kimi zaman zorlayıcı hatta imkânsız olabilir. Çünkü bazı eşyaların bu şekilde taşınması bile sorunlu olabilmektedir. Ne var ki bir balkondan özenle korumaya alınmış büyük, değerli bir eşyanın asansör sayesinde kamyona taşınması daha kolay olacaktır. İş gücünden, enerjiden, zamandan ve paradan tasarruf etmenin oldukça zahmetsiz bir yoludur.
Elbette insanlar evden eve asansörlü taşıma işlemi gerçekleştirileceği zaman her şeyin yanında fiyatını da düşünmektedir. Burada insan iş gücünden ve zamandan tasarruf edileceği, yüksek katlardan insan gücü ile taşınamayacak eşyaların güvenli bir şekilde taşınabileceği unutulmamalıdır. Fiyatlandırmalar yapılırken de kat sayıları elbette baz alınacaktır. Evin kaçıncı katta olduğu, kaç odalı bir ev olduğu, taşınacak eşya sayısı ve özel eşyalar fiyatı belirleyen etkenlerdir. Unutulmaması gereken sırf ucuz diye güvenilir bir firma ile çalışmak son derece yanlıştır. Sistemin sağlamlığı tüm taşınma işlemi için oldukça önemlidir. Bu nedenle fiyatı önem taşısa da işini planlı ve güvenilir yapan bir firmayla çalışmak sizin için en doğrusu olacaktır.

İstanbul Asansörlü Eşya Taşıma

Bir evden başka bir noktaya taşınmak elbette stresli olabilir. Aynı zamanda heyecanlı da olacaktır. Özellikle ilk kez evini taşıyacak insanlar için daha zorlayıcı anlar meydana getirebilmektedir. Ne var ki doğru firma ile çalışmak tüm endişeleri ortadan kaldıracaktır. Bunun için tabi ki planlanmış bir taşınma işlemi en uygunu olacaktır. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar için taşınma çileye dönüşebilir. Ne var ki İstanbul asansörlü eşya taşıma konusunda öne çıkan kentlerden bir tanesidir. Mesafelerin uzaklığı, şehrin kalabalığı göz önünde bile olsa asansörlü taşımacılığı kullanan firmalar tüm işleri daha hızlı bir şekilde yürütebilmektedir.
İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir gibi büyük şehirlerin yanı sıra diğer kentlerde de bu sistemden faydalanılmaktadır. Önemli olan taşınma işleminin yapılacağı mekânların belli bir yüksekliğe sahip olmasıdır. Binaların daha da modernleşmesi, katların her geçen sene daha artması, daha büyük binaların yapımı gözlemlenmektedir. Bu da nakliyat firmalarının daha gelişmiş asansörlü araçlar kullanması demektir. Unutulmaması gereken, her zaman bina buna uygun olduğu sürece asansörlü taşıma işi rahatlıkla gerçekleşecektir.

Neden Biz?

En İyi Evden Eve Nakliyat

En iyi evden eve nakliyat hizmeti unvanını elimizde tutuyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimli ekiple nakliye hizmetlerinizi sorunsuz yerine getiriyoruz.

Deneyimli Ekip

Yılların verdiği tecrübe ile deneyimli ekibimiz ile kurumsal eşya taşıma, evden eve nakliyat, eşya depolama, asansörlü taşımacılık, şehirlerarası nakliyat, sigortalı evden eve nakliyat

7/24 Taşıma Hizmeti

Taşıma öncesi bilgi almak ve bizlere ulaşmak için 7/24 çağrı merkezi numaramız üzerinden bizlere ulaşın.