Evden Eve Nakliye

tuzcuoglu-nakliye-logo

Evden Eve Nakliye

Taşımacılık sektöründeki evden eve nakliye firması, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Bunu da tüm hizmetlerine yansıtmaktadır.

Bir nakliyat firmasının en iyi olarak nitelendirilmesi elbette birden fazla özellik taşımasına bağlıdır.

Şehir içi veya şehirler arası fark etmeksizin evden eve nakliyat ihtiyacı doğduğunda müşteriler tüm bu özellikleri gözden geçirecektir. İster ev taşıma olsun ya da ofis taşıma, mutlaka kurumsal ve işinde deneyimli bir firmaya başvurmak önemlidir. Taşınacak her parça, her ürün doğru şekilde paketlenmeli ve taşınmasına özen gösterilmelidir. İnsanlar her ne kadar tam vaktinde bir nakliyat isteseler de eşyalarına hiçbir zarar gelmemesini de istemektedir.

Bu nedenle özellikle referanslarına bakabildikleri firmaları seçmeye çalışmaktadır. İnternet sitesi olan firmaların ya da sosyal medya hesabı barındıran firmaların da tercih edilme oranı yüksektir.

Yapılan her yorum müşterilerin en iyi evden eve nakliye firmasını seçebilmesine olanak sağlayacaktır.
En İyi Evden eve nakliye ev sahipleri için başlı başına zor olabilmektedir.

Yorucu, telaşlı ve kimi zaman endişe verici olabilir. Bu nedenle farklı bir sokağa, şehrin bir ucuna ya da diğer bir şehre taşınma işlemi var ise nakliyat firmaları ile görüşülmelidir.

Müşterilerin yapacakları tek şey ayrıntılı liste çıkarmaktır. Geri kalan her şeyi nakliyat firması halletmektedir. Önemli olan müşteriler iyi bir firma ile irtibata geçmeyi unutmamalıdır.

Peki, en iyi evden eve nakliye firmaları hangi özellikleri taşımalıdır? En iyi evden eve taşıma firması ne gibi hizmetler sunmaktadır?

En İyi Evden Eve Nakliye

Günümüzde pek çok farklı nedenden dolayı sıklıkla ev taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

İnsanlar ev taşırken genellikle sıkıntılar anlar yaşamaktadır. Endişe içerisinde bütün sürecin geçmesini beklemektedir.

Ne var ki, nakliyat firmaları müşterilerini rahat ettirmek için yüksek kalite hizmet sunmaktadır. En iyi evden eve nakliye firmaları genellikle referans yoluyla diğer müşterilere de iletilmektedir.

İnsanlar evlerini taşırken hem firmaya güvenmek hem de eşyalarının sorunsuz bir şekilde yeni yuvalarına iletilmesini beklemektedir. Bu nedenle de güvendikleri bir insandan referans yolu ile firma seçimi günümüzde olağandır.

Peki, sektörde başarılı olan, en iyi evden eve nakliye firması denilen bir marka hangi özellikleri taşımalıdır?
Tüm dünyadaki en gelişmiş ve önemli sektörlerden bir tanesi taşımacılıktır.

Bu sektörde de her alanda olduğu gibi en iyi firmalar ve isimler bulunmaktadır. Özellikle taşımacılık gibi insanlarla bire bir iş yapan firmalar daha fazla müşteri memnuniyetini ve isteklerini ön planda tutmaktadır. Müşteri ile anlaşmak, çözüm oluşturmak ve sonuç almak bire birdir. Bu açıdan müşteriler de ev taşıma işleri sırasında kaliteli eşyalarını güvenilir bir firmaya teslim etmek istemektedir.
En iyi evden eve nakliye firmaları her zaman müşterisinin önceliğini düşünmek zorundadır.

Müşterisini dinleyebilmeli, çözüm önerilerinde bulunabilmelidir. Kaliteli ve işinde uzman bir nakliye firması “k3 yetki” belgesine mutlaka sahip olmalıdır.

Bu nedenle müşteriler bir firma ile görüşürken bu belgeyi sormalıdır. Bu belge, nakliyat firmalarının Ulaştırma Bakanlığı tarafından almak zorunda oldukları bir belgedir.

Bu da firmanın güvenilirliğini kanıtlayacaktır.
Evden eve nakliye firmaları ile görüşüldüğü zaman nakliyenin yapılacağı eve ekspertiz gönderilmelidir. Firmanın bu ücretsiz hizmeti ile müşteriye dair tüm eşyalar listelenir, kontrol edilir, değerleri belirlenmek üzere not alınır.

Evdeki oda sayısı belirlenmektedir. Böylelikle nakliye günü getirilecek olan taşıma aracı ve çalışacak eleman sayısı belirlenmektedir. Kimi zaman müşteriler firma ile görüşmeye gittiğinde oda sayısında yeterli bilgi verememektedir. Bu da taşıma günü sıkıntı oluşturabilmektedir.

Bu nedenle eve gelen ekspertiz sayesinde daha net bilgiler elde edilebilmektedir.

Asansörlü Ev Taşıma

Asansörlü taşıma nakliyat firmalarının sıklıkla kullandığı bir sistemdir.

İhtiyaç duyulduğu anda araçlardaki asansör kabinleri gerekli yüksekliğe kadar çıkartılmaktadır.

Bu kabinler raylı kızak denilen bir sistem sayesinde rahatlıkla 15-20 katlı binaların üst noktasına kadar ulaşabilmektedir. Kabinler evin en rahat ve en uygun penceresine, mümkün değilse balkonuna uzatılmaktadır.

Böylelikle asansör sayesinde bina içerisine girmeden eşyalar kolay bir şekilde taşıma kamyonuna indirilip yerleştirilebilmektedir. Asansörlü ev taşıma son 20-30 yıldır ülkemizde teknolojinin de yardımı ile kullanılmaktadır. Özellikle ilk kez ev taşıyacak olan insanlar böyle durumlarda endişeli olabilmektedir. Eşyalarının güvenliği ve taşıma süresinin uzamaması önemlidir.

Ne var ki bu sistem hem son derece güvenlidir hem de saatlerce sürecek bir işlemi sadece bir iki saate indirebilecek kadar da pratiktir.
Asansörler özellikle böyle durumlar için itina ile üretilen araçlardır.

Dolayısı ile ev sahiplerinin hiçbir şekilde endişe etmesine gerek yoktur.

Nakliyat firmasında çalışan insanların onlarca katı inip çıkması, eşyaları katlarca taşıması kimi zaman zorlayıcı hatta imkânsız olabilir. Çünkü bazı eşyaların bu şekilde taşınması bile sorunlu olabilmektedir. Ne var ki bir balkondan özenle korumaya alınmış büyük, değerli bir eşyanın asansör sayesinde kamyona taşınması daha kolay olacaktır.

İş gücünden, enerjiden, zamandan ve paradan tasarruf etmenin oldukça zahmetsiz bir yoludur.
Elbette insanlar evden eve asansörlü taşıma işlemi gerçekleştirileceği zaman her şeyin yanında fiyatını da düşünmektedir. Burada insan iş gücünden ve zamandan tasarruf edileceği, yüksek katlardan insan gücü ile taşınamayacak eşyaların güvenli bir şekilde taşınabileceği unutulmamalıdır.

Fiyatlandırmalar yapılırken de kat sayıları elbette baz alınacaktır.

Evin kaçıncı katta olduğu, kaç odalı bir ev olduğu, taşınacak eşya sayısı ve özel eşyalar fiyatı belirleyen etkenlerdir. Unutulmaması gereken sırf ucuz diye güvenilir bir firma ile çalışmak son derece yanlıştır.

Sistemin sağlamlığı tüm taşınma işlemi için oldukça önemlidir.

Bu nedenle fiyatı önem taşısa da işini planlı ve güvenilir yapan bir firmayla çalışmak sizin için en doğrusu olacaktır.

En İyi Evden Eve Taşıma

Bir nakliyat firması evinize gönderdiği ekspertiz ile detaylı incelemeyi yapar ve bir rapor hazırlamaktadır. Bu rapor neticesinde eve gelecek olan çalışan sayısı belirlenmektedir.

Eşyalar özelliklerine göre titizlikle paketlenmektedir.

Nakliyat aracına dikkatli bir şekilde yerleştirilmektedir.

Gidilecek mesafe ve eşya sayısına gelen taşıma aracı da eşyaları koruyabilecek yapıda olmak zorundadır. Yolda yaşanabilecek herhangi bir sıkıntıda araçtaki eşyalara zarar gelebilir.

Fakat bunun nedeni yoldaki diğer araçlar mı yoksa nakliye aracı mı? Bu nedenle araçların da güvenliği, bakımı, taşıyacağa eşyaya göre olması önemlidir.
En iyi evden eve taşıma firmalarında güven söz konusu olduğunda bir diğer önemli madde de garantidir. Müşterilerin görüştüğü firmalarla mutlaka eşya garantisini de konuşmaları gerekmektedir.

Özellikle de şehirlerarası bir taşıma söz konusu garanti dikkate alınmalıdır.

Hazırlanan poliçelerde garantiler farklı bölümlere ayrılabilmektedir.

Burada müşteri kendisine en uygun olan poliçeyi seçmektedir. Eşyaların taşınma yerleştirme esnasında zarar görmesi, eşyaların araçla taşınırken yoldaki bir sıkıntıdan dolayı zarar görmesi, eşyaların nakliye aracı nedeni ile zarar görmesi müşteriye seçenek olarak sunulmaktadır.

Müşterinin tercihine eşyalar eğer bir kazaya uğrarsa zarar firma tarafından karşılanmaktadır.

En İyi Evden Eve Taşımacılık

Ülkedeki her şehir de yüzlerce nakliyat firması bulunmaktadır.

Bu büyük sektör içerisindeki en iyi evden eve taşımacılık firmasını seçerken gözden geçirilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Her firma aynı hizmeti sunmamaktadır.

Müşteriler çoğunlukla montaj konusunda da firmadan hizmet beklemektedir.

Bu nedenle taşımacılık firmasının tercihinde referanslar da baz alınarak her ayrıntıya dikkat etmek gerekmektedir.
İşinde uzman, profesyonel ekiple çalışan, müşteri memnuniyetine ve insan emeğine önem veren taşımacılık firması azdır. Bu firmalar her ortamda çalışabilmeyi, her müşterisine aynı özenle ve ihtiyacına göre hizmet verebilmeyi amaçlamaktadır. Bu hizmetlerden bir tanesi de asansörlü taşımacılık hizmetidir.

Asansörlü taşımacılık hizmeti pek çok farklı durumda kullanılabilmektedir. İleriyi düşünen, teknolojinin iyiliklerinden faydalanan her firma asansörlü taşımacılık hizmetini de sunmaktadır.

Eşyaların çizilmeden, düşürülmeden, geçmesi imkânsız alanlara ya da merdivenlere gerek kalmadan asansör ile taşıma işlemi gerçekleştirilebilir. Geniş bir pencere ya da balkon yeterli olacaktır.

Evdeki her eşya çok kolay ve güvenilir bir şekilde, daha az insan gücü ile ve zamandan tasarruf ederek taşınabilir.

Asansörün kullanılabilmesi için yüksek katlı bir bina olmasına gerek yoktur. Bahçeli evlerde ya da birkaç katlı binalarda da asansör hizmetinden faydalanılabilir.
En iyi evden eve taşımacılık firmaları asansörlü taşımacılık işleminde evin konumuna da dikkat etmektedir. Asansörün konumlandırılacağı noktada elektrik telleri, direkleri, iri ağaçlar bulunmamalıdır.

Bitişikteki evlerin balkonları engel olmamalıdır. Engebeli alanlar olmamalıdır. Böylece asansör aracı rahat bir şekilde pencere ya da balkon önüne rahatlıkla yerleşebilir.

Önden yapılan incelemeler neticesinde araç için de doğru bir alan belirlenebilir.

Neden Biz?

En İyi Evden Eve Nakliyat

En iyi evden eve nakliyat hizmeti unvanını elimizde tutuyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimli ekiple nakliye hizmetlerinizi sorunsuz yerine getiriyoruz.

Deneyimli Ekip

Yılların verdiği tecrübe ile deneyimli ekibimiz ile kurumsal eşya taşıma, evden eve nakliyat, eşya depolama, asansörlü taşımacılık, şehirlerarası nakliyat, sigortalı evden eve nakliyat

7/24 Taşıma Hizmeti

Taşıma öncesi bilgi almak ve bizlere ulaşmak için 7/24 çağrı merkezi numaramız üzerinden bizlere ulaşın.